O nas

Nasz zespół

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz prawa na Uniwersytecie Wrocławskim (Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii). Uczestniczka studiów podyplomowych z zakresu seksuologii klinicznej (Uniwersytet Warszawski) i 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie. Właścicielka Pracowni Psychoterapii Hygge.

Prowadzę konsultacje indywidualne dla młodzieży oraz dorosłych, którzy borykają się z trudnościami spowodowanymi nadmiernym lękiem, stresem, obniżonym nastrojem, zaburzeniami osobowości, trudnościami w relacjach.

Paulina Wypychewicz jest psychologiem i psychoterapeutka w trakcie szkolenia w podejściu psychodynamicznym w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.

Jestem absolwentką psychologii na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego.

Absolwentka SWPS oraz wielu kursów. Terapeutka w nurcie Poznawczo Behawioralnych. Pasjonatka zagadnień psychologicznych.

Jestem psycholożką, wspieram psychologicznie i terapeutycznie w oparciu o podejście skoncentrowane na rozwiązaniach. Korzystam też z narzędzi innych nurtów - najważniejsze, by były dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Mam szerokie doświadczenie w pracy terapeutycznej, nabyte w różnych miejscach. Pracowałam w psychiatrycznym oddziale dziennym, z pacjentami z różnymi zaburzeniami psychicznymi

Pracuję w nurcie humanistyczno-egzystencjalnym Gestalt, szkolę się w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Warszawie

Najbardziej istotne jest dla mnie zrozumienie pacjenta oraz zbudowanie z nim relacji terapeutycznej opartej na empatii i zaangażowaniu. Cenie sobie spotkanie oraz rozmowę z drugim człowiekiem

Jako członkini Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego, jestem zaangażowana w pomoc osobom, które borykają się z trudnościami emocjonalnymi i mentalnymi

Magdalena jest psycholożką w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.

Absolwentka SWPS oraz Omni Hypnosis Training Center, leczenie hipnozą oraz hipnoterapią

Pracuję z młodzieżą oraz osobami dorosłymi, którzy doświadczają między innymi kryzysów psychicznych, trudności w relacjach, żałoby, straty, poczucia osamotnienia, lęku czy braku sensu w życiu.

Absolwentka psychologii i romanistyki w ramach MISH Uniwersytetu Warszawskiego i uczestniczka 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Warszawie. Masażystka Lomi Lomi Nui praktykująca liczne formy rozwojowej i terapeutycznej pracy z ciałem.

Absolwentka psychologii i psychotraumatologii na Uniwersytecie SWPS. Ukończyła podstawowe i zaawansowane szkolenie w zakresie hipnozy klinicznej w krakowskim THTiBH. Praktykuje pracę terapeutyczną w różnych, zmienionych stanach świadomości jak hipnoza i EMDR. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą.

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS oraz Polityki Społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuje w podejściu terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, korzysta też z technik poznawczo-behawioralnych.

Pracuję w nurcie humanistyczno-egzystencjalnym Gestalt, szkolę się w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie

Absolwentka Psychologii Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie i studentka studiów podyplomowych z zakresu seksuologii klinicznej w Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Udziela konsultacji i poradnictwa psychologicznego osobom dorosłym.

Absolwentka dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz Technologię żywności i żywienie człowieka (Specjalność Żywienie człowieka) na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym. Ukończyła akredytowaną szkołę diet coachingu. Posiada 9 lat doświadczenia w zawodzie.

Przez ostatnie lata zajmowałam się głównie pomocą psychologiczną ofiarom wojny w Donbasie, zespołem stresu pourazowego, zarządzanie stresem, prowadzenie konsultacji psychologicznych (indywidualnych, rodzic-dziecko, dla par), organizowaniem i prowadzeniem autorskich gier psychologiczno-biznesowych, szkoleniami dla dorosłych i młodzieży, szkolenia z wiodących, gier autorskich.

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS i uczestniczka czteroletniego szkolenia z psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jest członkiem nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Prowadzi indywidualną psychoterapię osób dorosłych, w tym seniorów.

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS. Obecnie uczestniczy w szkoleniu psychoterapeutycznym w Szkole Psychoterapii CBT-EDU w Warszawie, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Pracuje w podejściu poznawczo-behawioralnym korzystając z technik tzw. trzeciej fali.

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Uczestniczka czteroletniego szkolenia z psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Absolwentka psychologii oraz 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w podejściu poznawczo-behawioralnym. Obecnie uczestniczy w szkoleniu w psychoterapii Gestalt.

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyła dwustopniowe Studium Pomocy Psychologicznej dla Par w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie. Obecnie kształci się w 4-letniej szkole psychoterapii integracyjnej we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz psychologii zdrowia na Leiden University w Holandii. Certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna – certyfikat PTTPB nr 939. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Pracuje pod superwizją.

Pracuje z osobami dorosłymi. Korzysta przede wszystkim z konstruktów analizy transakcyjnej, a także inspiruje się podejściem humanistyczno-doświadczeniowym.

Absolwentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Terapeutka z 10-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi od 6 miesiąca życia do wieku późno szkolnego, w normie rozwojowej i na spektrum autyzmu.

Absolwentka logopedii ogólnej i klinicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studiów podyplomowych z zakresu neurologopedii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Pracuje z dziećmi z zaburzeniami neurorozwojowymi, a także z młodzieżą i dorosłymi. W terapii korzysta z metody stosowanej analizy zachowania, alternatywnych wspomagających metod komunikacji (AAC) oraz nowoczesnych metod terapii logopedycznej.

W ramach swojego studiowania zajmuję się badaniami dotyczącymi psychosomatycznych aspektów zdrowia oraz problemami seksualnymi w kontekście różnych chorób.

Have a question?

Błąd: Brak formularza kontaktowego.