O nas

Nasz zespół

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz prawa na Uniwersytecie Wrocławskim (Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii). Uczestniczka studiów podyplomowych z zakresu seksuologii klinicznej (Uniwersytet Warszawski) i 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie. Właścicielka Pracowni Psychoterapii Hygge.

Jestem psycholożką, wspieram psychologicznie i terapeutycznie w oparciu o podejście skoncentrowane na rozwiązaniach. Korzystam też z narzędzi innych nurtów - najważniejsze, by były dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Paulina Wypychewicz jest psychologiem i psychoterapeutka w trakcie szkolenia w podejściu psychodynamicznym w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.

Jestem absolwentką psychologii na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego.

Absolwentka SWPS oraz wielu kursów. Terapeutka w nurcie Poznawczo Behawioralnych. Pasjonatka zagadnień psychologicznych.

Jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Ośrodku Edukacji i Pomocy Psychologicznej Intra, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, w podejściu integracyjnym, którego bazą jest psychoterapia humanistyczno – doświadczeniowa.

Jako członkini Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego, jestem zaangażowana w pomoc osobom, które borykają się z trudnościami emocjonalnymi i mentalnymi

Najbardziej istotne jest dla mnie zrozumienie pacjenta oraz zbudowanie z nim relacji terapeutycznej opartej na empatii i zaangażowaniu. Cenie sobie spotkanie oraz rozmowę z drugim człowiekiem

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Mam szerokie doświadczenie w pracy terapeutycznej, nabyte w różnych miejscach. Pracowałam w psychiatrycznym oddziale dziennym, z pacjentami z różnymi zaburzeniami psychicznymi

Pracuję w nurcie humanistyczno-egzystencjalnym Gestalt, szkolę się w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Warszawie

Pracuję z młodzieżą oraz osobami dorosłymi, którzy doświadczają między innymi kryzysów psychicznych, trudności w relacjach, żałoby, straty, poczucia osamotnienia, lęku czy braku sensu w życiu.

Absolwentka psychologii i romanistyki w ramach MISH Uniwersytetu Warszawskiego i uczestniczka 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Warszawie. Masażystka Lomi Lomi Nui praktykująca liczne formy rozwojowej i terapeutycznej pracy z ciałem.

Absolwentka SWPS oraz Omni Hypnosis Training Center, leczenie hipnozą oraz hipnoterapią

Absolwentka psychologii i psychotraumatologii na Uniwersytecie SWPS. Ukończyła podstawowe i zaawansowane szkolenie w zakresie hipnozy klinicznej w krakowskim THTiBH. Praktykuje pracę terapeutyczną w różnych, zmienionych stanach świadomości jak hipnoza i EMDR. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą.

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS oraz Polityki Społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuje w podejściu terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, korzysta też z technik poznawczo-behawioralnych.

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS. Obecnie uczestniczy w szkoleniu psychoterapeutycznym w Szkole Psychoterapii CBT-EDU w Warszawie, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Pracuje w podejściu poznawczo-behawioralnym korzystając z technik tzw. trzeciej fali.

Absolwentka dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz Technologię żywności i żywienie człowieka (Specjalność Żywienie człowieka) na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym. Ukończyła akredytowaną szkołę diet coachingu. Posiada 9 lat doświadczenia w zawodzie.

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS i uczestniczka czteroletniego szkolenia z psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jest członkiem nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Prowadzi indywidualną psychoterapię osób dorosłych, w tym seniorów.

Absolwentka Psychologii Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie i studentka studiów podyplomowych z zakresu seksuologii klinicznej w Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Udziela konsultacji i poradnictwa psychologicznego osobom dorosłym.

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Uczestniczka czteroletniego szkolenia z psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Absolwentka psychologii oraz 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w podejściu poznawczo-behawioralnym. Obecnie uczestniczy w szkoleniu w psychoterapii Gestalt.

Absolwentka logopedii ogólnej i klinicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studiów podyplomowych z zakresu neurologopedii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Pracuje z dziećmi z zaburzeniami neurorozwojowymi, a także z młodzieżą i dorosłymi. W terapii korzysta z metody stosowanej analizy zachowania, alternatywnych wspomagających metod komunikacji (AAC) oraz nowoczesnych metod terapii logopedycznej.

W ramach swojego studiowania zajmuję się badaniami dotyczącymi psychosomatycznych aspektów zdrowia oraz problemami seksualnymi w kontekście różnych chorób.

Have a question?

Błąd: Brak formularza kontaktowego.