Karmen Jauch

Karmen Jauch

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS oraz Polityki Społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuje w podejściu terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, korzysta też z technik poznawczo-behawioralnych.

Na co dzień zajmuje się doradztwem psychologicznym dla dorosłych, dzieci i młodzieży – pomoc oferuje w języku polskim i niemieckim. Specjalizuje się w pomocy osobom będącym w kryzysie, na tzw. „rozstaju dróg”, gdy nie wiedzą jakich dokonać wyborów życiowych, także osobom wypalonym zawodowo. Zajmuje się również terapią krótkoterminową skoncentrowaną na rozwiązaniach – wyszukując mocnych stron danej osoby, skupia się na teraźniejszości i przyszłości pacjenta, wyszukując rozwiązań dla napotykanych trudności.

Pracuje z dorosłymi oraz dziećmi – w pracy z tymi młodszymi korzysta ze skutecznych technik terapii behawioralnej, ze starszymi natomiast wykorzystuje metody terapii ACT (3. fala terapii poznawczo-behawioralnych).

Doświadczenie zawodowe zyskała, pracując w międzynarodowych koncernach oraz Centrum Terapii PLT w Niemczech. Uczestniczyła w licznych szkoleniach, nadal podnosi kwalifikacje zawodowe.

Wierzy w etykę zawodu psychologa: dyskrecja i tajemnica zawodowa są dla niej podstawowymi zasadami pracy. Czerpie ogromną satysfakcję z pracy z ludźmi, ponieważ jako osoba otwarta, empatyczna i potrafiąca słuchać – przede wszystkim pragnie pomagać ludziom.

„Życie jest podróżą, podczas której poznajemy swoje mocne i słabe strony. Nie bójmy się popełniać błędów – tylko w ten sposób zdobędziemy doświadczenie i nauczymy się dokonywać dobrych wyborów”.

Zapraszam do kontaktu link

Karmen Jauch - ZnanyLekarz.pl

Have a question?

Błąd: Brak formularza kontaktowego.