Pracownia Psychoterapii Hygge

Psychoterapia

Psychoterapia jest potwierdzoną naukowo, skuteczną metodą leczenia zaburzeń psychicznych. Pozwala zmieniać głęboko utrwalone wzorce zachowania, myślenia i odczuwania.

 

Zaproponujemy Ci tę formę pomocy, jeśli doświadczasz objawów lęku, depresji lub innych problemów w zakresie zdrowia psychicznego.

Psychoterapia jest też wskazana dla osób, których bieżące problemy zakorzenione są w trudnej przeszłości. Jeśli borykasz się ze skutkami traum, Twoje problemy są z Tobą od bardzo dawna lub powtarzają się według określonego schematu – to właśnie psychoterapia pomoże Ci najskuteczniej.

 

Jeśli:

– Twoje stany emocjonalne uniemożliwiają Ci normalne funkcjonowanie w codziennym życiu

– jesteś w stosunku do siebie nadmiernie krytyczny

– zamartwiasz się i odczuwasz ciągły niepokój

– doświadczyłeś traumatycznego zdarzenia

– nie możesz poradzić sobie ze wspomnieniami z dzieciństwa

– samouszkadzasz się lub masz myśli samobójcze

– doświadczasz problemów w relacjach z ludźmi

– nie możesz zbudować trwałego związku

– masz problemy w sferze seksualnej

– cierpisz z powodu zaburzeń snu

– odczuwasz ból lub dolegliwości w ciele, które nie są spowodowane chorobą somatyczną

– zdiagnozowano u Ciebie zaburzenie psychiczne

Przebieg terapii dostosowany jest do potrzeb klienta. Pierwsze wizyty mają charakter konsultacyjno-diagnostyczny: dążą do określenia problemu klienta (i ich źródła), ustalenia czy dana forma pomocy będzie najbardziej adekwatna i doprecyzowania celów terapii. Umożliwią Ci podjęcie decyzji, czy chcesz wejść na dalszą ściężkę z tym właśnie terapeutą. Jeśli tak, etap ten zwieńczy nawiązanie kontraktu, czyli umowy między psychoterapeutą a klientem, która ustali ramy dalszej współpracy.

 

Umów się do jednego z naszych psychoterapeutów.

 

W Pracowni Hygge współpracujemy z psychoterapeutami pracującymi w podejściu poznawczo-behawioralnym, psychodynamicznym, gestalt oraz integracyjnym. Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się więcej o nurtach psychoterapii, zadzwoń lub umów się na konsultację. Pamiętaj jednak, że najważniejsza jest relacja jaką stworzysz ze swoim psychoterapeutą. Prawdziwa zmiana możliwa jest wtedy, gdy między wami rozwinie się zaufanie.

 

 

W Pracowni Psychoterapii Hygge na Jana Kazimierza psychoterapię prowadzą: Pola Antecka, Joanna Burgiełł-Szkiel, Anna Lech, Sylwia Paciorek, Joanna Stańczykowska-Gęsiak.

Have a question?

Błąd: Brak formularza kontaktowego.