Joanna Burgiełł-Szkiel

Joanna Burgiełł-Szkiel

Absolwentka psychologii oraz 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w podejściu poznawczo-behawioralnym. Obecnie uczestniczy w szkoleniu w psychoterapii Gestalt.

Staż w dziennym Oddziale Psychiatrycznym w szpitalu Wolskim pozwolił jej zdobyć praktyczne doświadczenie oraz wiedzę na temat najczęstszych problemów z zakresu zdrowia psychicznego. Od niemal dekady pracuje w Fundacji SYNAPSIS, gdzie zdobywa doświadczenie w diagnostyce i wszechstronnej terapii osób ze spektrum autyzmu w każdym wieku. Wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami z ASD, w tym również z zespołem Aspergera, sprawia, że jej pacjenci otrzymują realne wsparcie i terapię opartą na najnowszych, sprawdzonych metodach.

 

Wykorzystuje tylko sprawdzone techniki w terapii swoich klientów, zarówno w pracy z konkretnymi zaburzeniami, jak i w obszarze relacji oraz utrwalonych niekorzystnych schematów życiowych. W pracy kieruje się przede wszystkim potrzebami klienta. Rozumie, że każdy człowiek wymaga indywidualnego podejścia i unikalnego planu działania.

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.

Czas i tak upłynie.

H. Jackson Brown, Jr.

W pracy kieruje się wartościami takimi jak autentyczny kontakt, bezpieczna relacja, cierpliwość i uważność. Zmiany i rozwój wymagają czasu. O tym mówi właśnie jej życiowe motto. Takie podejście w połączeniu z profesjonalną, najnowszą wiedzą i umiejętnościami pozwalają na pełen sukces w dążeniu do upragnionego celu terapii. Pracuje pod stałą superwizją.

Zapraszam do kontaktu link

Have a question?

Błąd: Brak formularza kontaktowego.