Anna Lech

Anna Lech

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyła dwustopniowe Studium Pomocy Psychologicznej dla Par w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie. Obecnie kształci się w 4-letniej szkole psychoterapii integracyjnej we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Posiada bogate doświadczenie między innymi jako terapeutka par i małżeństw, psycholog (spotkania indywidualne w zakresie przygotowania do studiów i wyboru ścieżki zawodowej, indywidualne wsparcie psychologiczne) oraz certyfikowany trener (warsztaty, szkolenia z zakresu programów profilaktycznych rekomendowanych przez MEN). Prowadzi także autorskie programy zajęć dla dzieci i młodzieży w tym obejmujące także Trening Inteligencji Emocjonalnej które mają na celu dostarczyć dzieciom edukacji na temat zdrowia psychicznego. Pracuje także jako partner merytoryczny w projektach szkoleniowych dla firm.

 

W swojej pracy stawia przede wszystkim na otwartość i szacunek. Stara się wspierać ludzi w trudnościach oraz pomaga im budować dobre relacje, ponieważ uważa, że funkcjonujemy lepiej, jeśli łączą nas z innymi zdrowe więzi. W terapii koncentruje się na budowaniu otwartej i bezpiecznej przestrzeni, podczas której towarzyszy człowiekowi w procesie zmiany z uwzględnieniem jego myśli, emocji i potrzeb. Prowadzi też warsztaty dla kobiet, które chcą poznać lepiej siebie by zrozumieć swoje myślenie, wybory i nawyki.

 

Prywatnie uwielbia podróżować po całym świecie. Pasjonatka dobrego kina i kuchni. Brała udział w projekcie Eataway gdzie przygotowywała jedzenie i zapraszała do siebie do domu ludzi z całego świata.

Zapraszam do kontaktu link

Have a question?

Błąd: Brak formularza kontaktowego.