Sylwia Paciorek

Sylwia Paciorek

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Stefana Kardynała Wyszyńskiego, specjalność psychologia ogólna i psychodiagnostyka. Uczestniczka czteroletniego szkolenia z psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. w Szpitalu Wolskim i Bielańskim w Warszawie oraz w Fundacji Psychoedukacji i Terapii DESIDERIO, zajmującej się terapią osób uzależnionych i współuzależnionych.
Poza pracą terapeutyczną zajmuje się ochroną zdrowia w dziedzinie opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień: prowadzi statystyczną analizę danych sprawozdawczych Narodowego Funduszu Zdrowia. Współtworzy dokumenty strategiczne oraz szczegółowe analizy problemów zdrowotnych – schizofrenii i alkoholizmu. Prowadzi działalność naukową: publikuje artykuły w czasopismach punktowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Zajmuje się również psychologiczną oceną kompetencji kierowniczych.

Praca w zawodzie psychologa jest dla niej życiową pasją. Wykazuje się dużym zaangażowaniem i otwartością na różnice indywidualne i wynikające z nich wyzwania. Posiada wysoki poziom empatii. Pracuje z pacjentami dorosłymi oraz młodzieżą, zmagającymi się z problemami w relacjach międzyludzkich, stanami lęku i obniżenia nastroju, skłonnościami do zachowań autodestrukcyjnych, w tym do uzależnień. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Sylwia Paciorek - ZnanyLekarz.pl

Have a question?

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]