Pola Antecka

Pola Antecka

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz psychologii zdrowia na Leiden University w Holandii. Certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna – certyfikat PTTPB nr 939. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Pracuje pod superwizją.

Szczególnym zainteresowaniem zarówno w kontekście pracy z pacjentem, jak i w życiu codziennym, darzy temat perfekcjonizmu oraz balansu pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Uczy sztuki „odpuszczania”, odpoczynku, a także znajdowania równowagi między obowiązkami. Wykorzystuje do tego swoje doświadczenie zawodowe oraz życiowe. Prywatnie sama uczy się godzić rolę mamy z innymi obowiązkami.

 

Pracuje z osobami dorosłymi. Oferuje pomoc wszystkim potrzebującym psychologicznego wsparcia, a w szczególności osobom doświadczającym zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, stresu, ataków paniki czy wypalenia zawodowego.

 

Wartościami, na które stawia podczas terapii, są: uczciwość, szacunek, życzliwość i indywidualne podejście do pacjenta. Nie wkracza do świata innej osoby w sposób nagły, mówiąc mu, jak ma żyć. Stara się być czułą, empatyczną obserwatorką. Od pierwszej wizyty obejmuje klienta opieką psychologiczną w sposób kompleksowy, dając mu szansę na otwarcie się i przeżycie, przepracowanie wszystkich trudności.

 

Jest przekonana, że jeżeli trudne emocje, sytuacje kryzysowe czy wyzwania towarzyszą człowiekowi w sposób permanentny, nie powinien ich bagatelizować, tylko zwrócić się jak najszybciej po pomoc. W ramach psychoterapii pacjent będzie miał możliwość odkrycia źródeł przeżywanych trudności oraz będzie mógł lepiej przyjrzeć się temu, co dzieje się obecnie w jego życiu.

 

W czasie wolnym chętnie czyta książki pijąc mocną herbatę, jeździ na rowerze, spaceruje po lesie, a także dba o relacje z bliskimi.

Zapraszam do kontaktu link

Pola Antecka - ZnanyLekarz.pl

Have a question?

Błąd: Brak formularza kontaktowego.