Aleksandra Zimnoch

Aleksandra Zimnoch

Absolwentka psychologii i romanistyki w ramach MISH Uniwersytetu Warszawskiego i uczestniczka 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Warszawie. Masażystka Lomi Lomi Nui praktykująca liczne formy rozwojowej i terapeutycznej pracy z ciałem.

Doświadczenie zdobywała między innymi w ramach organizacji pozarządowych w Polsce i we Francji: pracowała z dziećmi i młodzieżą w trudnej sytuacji środowiskowej dla Stowarzyszenia Grupa Pedagogiki i Animacji Społecznej oraz Afev Montpellier. Odbyła staż kliniczny na oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w Szpitalu Rehabilitacyjnym w Kontancinie-Jeziornie. Zajmowała się diagnozą i terapią dzieci z dysleksją w ramach projektu badawczego w Instytucie Biologii Doświadczalnej PAN. Ponadto, pełniła funkcję kierowniczki jednostki uniwersyteckiej.

Ukończyła liczne szkolenia, w tym z zakresu uważności (Mindfulness Based Stress Reduction) i masażu Lomi Lomi Nui. Na człowieka patrzy holistycznie. Integruje klasyczną psychoterapię z rozmaitymi formami pracy z ciałem: bioenergetyką Lowena, pracą z głosem, tańcem intuicyjnym (Movement Medicine, 5 rytmów), technikami oddechowymi, medytacją, uważnością.

Regularnie rozwija swoje kompetencje w ramach szkoleń i warsztatów. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Prywatnie miłośniczka tańca i śpiewu, spotkań z przyjaciółmi, jazdy na rowerze i przyrody. Mówi, że w lesie czuje się jak w domu.

Zapraszam do kontaktu link

Aleksandra Zimnoch – ZnanyLekarz.pl

Have a question?

Błąd: Brak formularza kontaktowego.