Weronika Dębicka

Weronika Dębicka

Absolwentka SWPS oraz Omni Hypnosis Training Center, leczenie hipnozą oraz hipnoterapią

Prezentujemy profil naszej ekspertki, której edukacja obejmuje ukończenie studiów na kierunku psychologia kliniczna i biznesowa na Uniwersytecie SWPS, a także Omni Hypnosis Training Center – jednego z najbardziej cenionych ośrodków szkoleniowych w dziedzinie hipnoterapii. Niezmiennie od wielu lat konsekwentnie poszerza swoją wiedzę i rozwija umiejętności pod baczny nadzorem wiodących hipnoterapeutów w Polsce. Jej specjalizacje i kompetencje zostały dodatkowo poszerzone i ugruntowane podczas uczestnictwa w renomowanych kursach i warsztatach, takich jak Master Hypnosis Workshop, praktyka R2C oraz trening Hipnozy Niewerbalnej.

Najważniejszym obszarem jej działalności jest praca z klientami dorosłymi. Wykorzystuje w niej głęboki stan skupienia, co umożliwia jej dotarcie do bezpośredniego źródła problemów zlokalizowanych w podświadomości klienta. Jej podejście pozwala na skuteczną i przyspieszoną transformację, z korzyścią dla osób korzystających z jej usług.

Prywatnie, jest ona pełna oddania matką małej, pełnej życia Królowej Brokatu i uroczej, mięciutkiej jamniczki. Jest to osoba, która ceni sobie równowagę w życiu, stale poszerza swoje horyzonty i szuka nowych doświadczeń. Nieustannie podąża za swymi pasjami, zarówno w sferze estetyki, jak i hedonistycznym podejściu do życia.

Jej duchowy i osobisty rozwój jest procesem niekończącym się. Ciągłe poszukiwanie i nauka sprawiają, że z zainteresowaniem przygląda się alternatywnym metodom pomocy i rozwoju, a jej wiara w potencjał ludzi i ich możliwości jest niezachwiana. Jest osoba zafascynowaną tajnikami ludzkiego umysłu i podświadomości, co jeszcze bardziej potęguje jej profesjonalizm w dziedzinie, którą się zajmuje.

Ukończone kursy:
– Uniwersytet SWPS – mgr, psychologia kliniczna i psychologia biznesu
– Omni Hypnosis Training Center Warsaw – Hipnoterapia
– Praktyki hipnoterapii R2C
– Nonviolent Communication – podstawy Łukasz Bieliński
– Wewnętrzny Krytyk – jak z nim pracować? – Łukasz Bieliński
– Master Hypnosis Workshop – Maksym Komar
– Hipnoza w nauce języków obcych – Michał Cieślakowski
– Hipnotyczna opaska na żołądek – Michał Cieślakowski

Na czym polega Hipnoterapia krótko terminowa:

Podczas pierwszych dwóch spotkań omawiamy problem Klienta, a także opisuję jak przebiega proces hipnoterapii. Tłumaczę czym hipnoza jest, a czym nie jest, a następnie wprowadzam w stan hipnozy rekreacyjnej, podczas której cofamy się do pozytywnych wspomnień z życia Klienta (często zapomnianych), co ma na celu zapoznanie z całą procedurą.
Na kolejnym spotkaniu, w zależności od problemu pracujemy regresją terapeutyczną lub innymi metodami hipnoterapeutycznymi.
Regresja terapeutyczna to dwugodzinne spotkanie podczas którego lokalizujemy w przeszłości Klienta wydarzenia o silnym natężeniu emocjonalnym, które nie zostały przeżyte w korzystny sposób, tworząc w podświadomości niekorzystne wzorce, programy lub blokady. Następnie emocje te zostają zneutralizowane, po czym rozpoczynamy pracę w głębokim stanie skupienia nad stworzeniem bazy pod nowe, korzystne wzorce.
Kolejne spotkanie po regresji odbywa się po dwóch-trzech tygodniach, aby Klient miał możliwość zaobserwowania zmian w swoim życiu. Jeśli problem jest bardziej rozbudowany, możliwe że potrzebnych będzie kilka sesji.

Zapraszam do kontaktu link
Weronika Dębicka – ZnanyLekarz.pl

Have a question?

Błąd: Brak formularza kontaktowego.