Aleksandra Bąk

Aleksandra Bąk

Absolwentka dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz Technologię żywności i żywienie człowieka (Specjalność Żywienie człowieka) na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym. Ukończyła akredytowaną szkołę diet coachingu. Posiada 9 lat doświadczenia w zawodzie.

Prowadzi indywidualne poradnictwo żywieniowe oraz diet coaching. Jest także założycielem i właścicielem wyspecjalizowanego cateringu dietetycznego przygotowującego posiłki głównie dla diabetyków i insulinoopornych. Wykłada w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie. Stale poszerza swoją wiedzę na licznych konferencjach i szkoleniach, a także studiując psychologię na Warszawskim Collegium Humanum.

Zajmuje się głównie dietoterpią: cukrzycy i innych zaburzeń węglowodanowych, chorób tarczycy, chorób autoimmunologicznych, a także otyłością, niedowagą i zaburzeniami odżywiania. W pracy z podopiecznymi najbardziej ceni relację opartą na współpracy. Wraz z klientem poszukuje głębi. Skupia się na zagadnieniach zdrowia fizycznego – w celu postawienia precyzyjnej diagnozy i skutecznego przeprowadzenia dietoterapii. Uwzględnia też aspekty związane ze zdrowiem psychicznym – aby osiągnąć długofalowe zmiany w żywieniu. Pomaga odnaleźć motywację i wiarę we własną sprawczość, poprawić relację z jedzeniem i wyjść z błędnego koła, na przykład odchudzania.

Zapraszam do kontaktu link

Super Food w PnŚ
Nierównomierne tycie w PnŚ
Dieta Nieodpowiedania na włosy w PnŚ

Aleksandra Bąk - ZnanyLekarz.pl

Have a question?

Błąd: Brak formularza kontaktowego.