Aleksandra Obermeyer

Aleksandra Obermeyer

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS i uczestniczka czteroletniego szkolenia z psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jest członkiem nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Prowadzi indywidualną psychoterapię osób dorosłych, w tym seniorów.

Doświadczenie zdobywała pracując jako psycholog w Zakładach Opiekuńczo-Leczniczych oraz w ramach prywatnej praktyki psychoterapeutycznej. Pracuje w podejściu psychodynamicznym z pacjentami zmagającymi się z szerokim spektrum problemów, między innymi z zaburzeniami osobowości, zaburzeniami nastroju oraz problemami w relacjach międzyludzkich.

W pracy stosuje indywidualne podejście do pacjenta. Podąża za dynamiką jego przeżyć psychicznych i nieświadomych konfliktów. Szczególną uwagę poświęca specyficznej więzi, która rozwija w relacji terapeutycznej.

Podstawami jej pracy są wzajemny szacunek, empatia i poczucie bezpieczeństwa, oraz dawanie pacjentowi przestrzeni do wyrażania swoich myśli, emocji i dzielenia się swoimi przeżyciami.

W czasie wolnym trenuje na siłowni, podróżuje oraz chętnie spędza czas ze swoimi dwoma psami i kotem.

Aleksandra Obermeyer – ZnanyLekarz.pl

Have a question?

Błąd: Brak formularza kontaktowego.