Julia Popławska

Julia Popławska

Jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Ośrodku Edukacji i Pomocy Psychologicznej Intra, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, w podejściu integracyjnym, którego bazą jest psychoterapia humanistyczno – doświadczeniowa.

Jestem absolwentką 5-letnich studiów magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Psychologii. Ukończyłam Psychologię Kliniczną Dziecka i Rodziny oraz Psychologię Wychowawczą Stosowaną.

Jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Ośrodku Edukacji i Pomocy Psychologicznej Intra, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, w podejściu integracyjnym, którego bazą jest psychoterapia humanistyczno – doświadczeniowa.
Skończyłam także Kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (stopień I) w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Do gabinetu zapraszam młodzież oraz osoby dorosłe, które doświadczają kryzysu psychicznego, lęku, obniżonego nastroju, niskiego poczucia własnej wartości, potrzeby regulacji emocji, straty, żałoby, poczucia braku sensu w życiu, nadmiernego stresu w życiu, przemocy czy trudności w relacjach.
W mojej pracy najważniejsza jest dla mnie nawiązanie autentycznej, empatycznej relacji z drugim człowiekiem. Z szacunkiem, otwartością i ciekawością podchodzę do każdej osoby odwiedzającej mój gabinet, ważna jest dla mnie indywidualność klienta, poszanowanie jego potrzeb oraz wartości.
Doświadczenie:
– Od 2 lat pracuję w Telefonie dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym prowadzonym przez Fundację Itaka, gdzie pomagam osobom doświadczających różnego rodzaju kryzysów psychicznych.
– Od 4 lat współpracuję z Ogólnopolskim Pogotowiem dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” jako konsultantka ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie, wspieram osoby doznające przemocy, stosujące przemoc oraz świadków przemoc.
– Współpracuję ze Stowarzyszeniem na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Niebieska Linia, gdzie prowadzę grupy wsparcia dla osób doznających przemocy w rodzinie.
– Współpracuję również z przedszkolem z oddziałami integracyjnymi, gdzie prowadzę zajęcia terapeutyczne dla dzieci mierzących się z trudnościami społecznymi i emocjonalnymi oraz dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych, prowadzę również konsultacje z rodzicami.
-Uczestniczyłam w rocznym stażu klinicznym w Stowarzyszeniu na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Niebieska Linia, w Centrum Pomocy Specjalistycznej, gdzie prowadziłam konsultacje indywidualne dla osób mierzących się z doświadczeniem przemocy, kryzysu psychicznego oraz współprowadziłam procesy terapeutyczne jako koterapeutka.
-Uczestniczyłam w rocznym stażu w Akademickim Ośrodku Psychoterapii, gdzie pracowałam jako koterapeutka w trakcie terapii rodzin i par

Prywatnie jestem miłośniczką kina, czytania powieści oraz długich spacerów po lesie, natomiast w wolnych chwilach piszę też krótkie opowiadania.

Zapraszam do kontaktu link

Julia Popławska – ZnanyLekarz.pl

Have a question?

Błąd: Brak formularza kontaktowego.