Gabriela Kuznowicz

Gabriela Kuznowicz

Absolwentka psychologii i psychotraumatologii na Uniwersytecie SWPS. Ukończyła podstawowe i zaawansowane szkolenie w zakresie hipnozy klinicznej w krakowskim THTiBH. Praktykuje pracę terapeutyczną w różnych, zmienionych stanach świadomości jak hipnoza i EMDR. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą.

Udziela pomocy psychologicznej z wykorzystaniem hipnozy, EMDR oraz technik pracy z traumą. Pracuje z pacjentami doświadczającymi skutków PTSD i C-PTSD a także lęku, depresji, uzależnień, zaburzeń psychosomatycznych, zaburzeń odżywiania, zachowania i osobowości, a także borykających się z zaburzeniami pochodzenia psychosomatycznego. Jest diagnostą TADS-I – kwestionariusza do diagnozy zaburzeń dysocjacyjnych po traumie.

Hipnozę i inne techniki pracy wykorzystuje w pracy rozwojowej, między innymi nad motywacją, siłą woli i osiąganiem celów.

Doświadczenie zdobywała w Klinice Psychiatrii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego WUM, w ramach prywatnej praktyki psychologicznej oraz prowadząc warsztaty grupowe dla kobiet organizowane we współpracy z Miejscami Aktywacji Lokalnej w Warszawie oraz Bielańskim Ośrodkiem Kultury.

W ramach rozmów indywidualnych, warsztatów i spotkań grupowych pomaga pogłębiać samoświadomość i rozwijać postrzeganie własnego self. Jest także instruktorką Gimnastyki Słowiańskiej. W pracy terapeutycznej stawia też nacisk na pracę z ciałem.

Prywatnie – podróżniczka (także w głąb siebie), szczęśliwa żona, mama Zojki oraz jorka Pradusi.

Zapraszam do kontaktu link

Gabriela Kuznowicz - ZnanyLekarz.pl

Have a question?

Błąd: Brak formularza kontaktowego.