Gabriela Kuznowicz

Gabriela Kuznowicz

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS. Ukończyła podstawowe szkolenie w zakresie hipnozy klinicznej w metodzie HITT (hipnointegracyjna terapia głębi), które kontynuuje obecnie na poziomie zaawansowanym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą.

Udziela pomocy psychologicznej z wykorzystaniem hipnozy. Pracuje z pacjentami doświadczającymi lęku, depresji, uzależnień, zaburzeń psychosomatycznych, zaburzeń odżywiania, zachowania i osobowości, a także borykających się z bólem i skutkami traum. Hipnozę wykorzystuje także w pracy rozwojowej, między innymi nad motywacją, siłą woli i osiąganiem celów.

Doświadczenie zdobywała w Klinice Psychiatrii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego WUM, w ramach prywatnej praktyki psychologicznej oraz prowadząc warsztaty grupowe dla kobiet organizowane we współpracy z Miejscami Aktywacji Lokalnej w Warszawie oraz Bielańskim Ośrodkiem Kultury.

Szczególną rolę w jej pracy pełni wspieranie kobiet. W ramach rozmów indywidualnych, warsztatów i spotkań grupowych pomaga pogłębiać samoświadomość i rozwijać swoje postrzeganie kobiecości we wszystkich odcieniach. Jest instruktorką Gimnastyki Słowiańskiej, systemu ćwiczeń skierowanych tylko dla kobiet.

Prywatnie – podróżniczka (także w głąb siebie), szczęśliwa żona, mama Zojki oraz jorka Pradusi.

Zapraszam do kontaktu link

Gabriela Kuznowicz - ZnanyLekarz.pl

Have a question?

Error: Contact form not found.