Aleksandra Perkowska

Aleksandra Perkowska

Pracuję z młodzieżą oraz osobami dorosłymi, którzy doświadczają między innymi kryzysów psychicznych, trudności w relacjach, żałoby, straty, poczucia osamotnienia, lęku czy braku sensu w życiu.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie zdobyłam tytuł magistra na kierunkach psychoterapia oraz psychologia wychowawcza stosowana. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje roczny staż w Akademickim Ośrodku Psychoterapii, gdzie pracowałam jako koterapeutka. Obecnie jestem konsultantką w telefonach zaufania dla osób dorosłych oraz młodzieży w Fundacji Itaka, gdzie pomagam zarówno dorosłym w kryzysach psychicznych, jak i młodym ludziom wchodzącym w dorosłość. Wcześniej pełniłam funkcję wychowawczyni w świetlicy socjoterapeutycznej przez pół roku.

Przez trzeci rok współpracuję z Ogólnopolskim Pogotowiem dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia jako konsultantka w telefonie zaufania. W mojej pracy pomagam osobom doznającym przemocy, stosującym przemoc oraz świadkom.

Jestem w trakcie 4-letniej szkoły psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Pracuję z młodzieżą oraz osobami dorosłymi, którzy doświadczają między innymi kryzysów psychicznych, trudności w relacjach, żałoby, straty, poczucia osamotnienia, lęku czy braku sensu w życiu. W swojej pracy podchodzę do pacjenta z perspektywy psychodynamicznej, akcentując rolę relacji między terapeutą a pacjentem/pacjentką. Przykładam dużą wagę do budowania bezpiecznej atmosfery w gabinecie.

W moim gabinecie szanuję autonomię i indywidualność każdego pacjenta, jego historię, potrzeby oraz wartości. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji, aby stale rozwijać swoje umiejętności oraz dbać o jakość świadczonych usług.

Zapraszam do kontaktu link

Aleksandra Perkowska – ZnanyLekarz.pl

Have a question?

Błąd: Brak formularza kontaktowego.