Joanna Papucewicz-Chmielewska

Joanna Papucewicz-Chmielewska

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz prawa na Uniwersytecie Wrocławskim (Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii). Uczestniczka studiów podyplomowych z zakresu seksuologii klinicznej (Uniwersytet Warszawski) i 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie. Właścicielka Pracowni Psychoterapii Hygge.

Ukończyła także szkolenia z zakresu terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR 1. stopnia), terapii dzieci krzywdzonych i wykorzystywanych seksualnie, a także na temat osi jelitowo-mózgowej w stresie. Doświadczenie zdobywała między innymi dzięki praktykom w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. Prof. Jana Mazurkiewicza na oddziale psychiatrycznym oraz biorąc udział w praktykach w terapii psychodynamicznej.

 

Pracuje z osobami dorosłymi, udzielając konsultacji psychologicznych i seksuologicznych, przeprowadza także interwencje w kryzysie. W terapii koncentruje się na empatycznym rozumieniu trudności klienta, a także wsparciu w rozwiązywaniu tych trudności. Ze szczególną uwagą buduje relację terapeutyczną z klientem, dzięki której obu stronom łatwiej uzyskać porozumienie. Nieustannie podnosi swoje kompetencje, ponieważ pragnie jak najbardziej pomagać innym.

 

Prywatnie żona oraz psia mama dwóch dziewczynek. W czasie wolnym rozwija swoje pasje związane ze zwierzętami oraz podróżami.

Zapraszam do kontaktu link

Joanna Papucewicz-Chmielewska - ZnanyLekarz.pl

Have a question?

Błąd: Brak formularza kontaktowego.