Marta Wróblewska

Marta Wróblewska

Jako członkini Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego, jestem zaangażowana w pomoc osobom, które borykają się z trudnościami emocjonalnymi i mentalnymi

Witaj, cieszę się, że tu jesteś!

Jestem z wykształcenia Absolwentką psychologii w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie. Podczas mojej edukacji ukończyłam całościowe szkolenie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz Studium Integracyjnej Terapii Osób Po Traumie, co pozwoliło mi zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do efektywnej pracy z pacjentami. Aktualnie, aby poszerzyć swoje horyzonty i zdobyć nowe kompetencje, jestem w trakcie Otwartego Kursu Rocznego z Podstaw Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Jako członkini Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego, jestem zaangażowana w pomoc osobom, które borykają się z trudnościami emocjonalnymi i mentalnymi. Moje doświadczenie zawodowe zdobyłam w Fundacji Dobrych Praktyk, gdzie pracowałam z usamodzielniającymi się wychowankami rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej, takimi jak rodziny zastępcze oraz domy dziecka. Tam nauczyłam się, jak pomóc ludziom w trudnej sytuacji życiowej oraz jak zbudować z nimi zaufaną relację opartą na empatii i zrozumieniu.

Poza pracą zawodową, angażuję się w wolontariat na rzecz uchodźców oraz w Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej, gdzie pomagam osobom w kryzysie bezdomności oraz dotkniętym wojną. Moje zaangażowanie w te działania wynika z chęci pomocy potrzebującym i zbudowania lepszego świata.

W swojej pracy z pacjentami kieruję się indywidualnym podejściem do każdej osoby, ponieważ uważam, że każdy człowiek jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia. Staram się zbudować z moimi pacjentami bezpieczną, empatyczną relację, która pozwoli im poczuć się zrozumianymi i zaakceptowanymi.

Poza pracą i wolontariatem, prywatnie jestem wegetarianką i miłośniczką sztuki. Staram się rozwijać swoje zainteresowania, między innymi poprzez próbowanie swoich sił w tworzeniu sztuki. Jest to dla mnie sposób na odprężenie się po intensywnej pracy i naładowanie baterii do dalszych działań.

Zapraszam do kontaktu link

Marta Wróblewska – ZnanyLekarz.pl

Gabinet psychologiczny

Gabinet psychologiczny

Have a question?

Błąd: Brak formularza kontaktowego.