Marta Wróblewska

Marta Wróblewska

Jako członkini Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego, jestem zaangażowana w pomoc osobom, które borykają się z trudnościami emocjonalnymi i mentalnymi

Witaj, cieszę się, że tu jesteś!

Jestem z wykształcenia Absolwentką psychologii w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie. Podczas mojej edukacji ukończyłam całościowe szkolenie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach Studium Integracyjnej Terapii Osób Po Traumie oraz Otwartego Kurs Rocznego z Podstaw Psychoterapii Psychoanalitycznej, co pozwoliło mi zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do efektywnej pracy z pacjentami.

Moje doświadczenie zawodowe zdobyłam w organizacjach pozarządowych gdzie pracowałam z usamodzielniającymi się wychowankami rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej, takimi jak rodziny zastępcze oraz domy dziecka. Tam nauczyłam się, jak pomóc ludziom w trudnej sytuacji życiowej oraz jak zbudować z nimi zaufaną relację opartą na empatii i zrozumieniu. Pomagałam także osobom w kryzysie bezdomności oraz dotkniętym wojną – nadal angażuję się w wolontariat na rzecz uchodźców. Moje zaangażowanie w te działania wynika z chęci pomocy potrzebującym i zbudowania lepszego świata.

Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego oraz Polskiego Stowarzyszenie Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.
W swojej pracy z pacjentami kieruję się indywidualnym podejściem do każdej osoby, ponieważ uważam, że każdy człowiek jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia. Staram się zbudować z moimi pacjentami bezpieczną, empatyczną relację, która pozwoli im poczuć się zrozumianymi i zaakceptowanymi.

Poza pracą i wolontariatem, prywatnie jestem wegetarianką i miłośniczką sztuki. Staram się rozwijać swoje zainteresowania, między innymi poprzez próbowanie swoich sił w jej tworzeniu. Jest to dla mnie sposób na odprężenie się po intensywnej pracy i naładowanie baterii do dalszych działań.

Zapraszam do kontaktu link

Marta Wróblewska – ZnanyLekarz.pl

Gabinet psychologiczny

Gabinet psychologiczny

Have a question?

Błąd: Brak formularza kontaktowego.