Marzena Żuk

Marzena Żuk

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Mam szerokie doświadczenie w pracy terapeutycznej, nabyte w różnych miejscach. Pracowałam w psychiatrycznym oddziale dziennym, z pacjentami z różnymi zaburzeniami psychicznymi

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Mam szerokie doświadczenie w pracy terapeutycznej, nabyte w różnych miejscach. Pracowałam
w psychiatrycznym oddziale dziennym, z pacjentami z różnymi zaburzeniami psychicznymi. W ramach własnej praktyki terapeutycznej miałam okazję pomagać osobom, parom i rodzinom, które doświadczały trudności emocjonalnych w różnych dziedzinach życia. Ostatnio pracowałam w ośrodku interwencji kryzysowej oraz w specjalistycznym ośrodku wsparcia dla osób doświadczających przemocy domowej, gdzie pomagałam ludziom, którzy znaleźli się w kryzysie życiowym lub doświadczali przemocy w swoim otoczeniu.

Zapraszam wszystkich, którzy doświadczają stanów lękowych, zaburzeń nastroju, problemów z wyrażaniem emocji, w szczególności gniewu i złości, trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z innymi ludźmi, trudności w relacjach partnerskich, są w trudnej sytuacji życiowej, doświadczają przemocy lub chcą poprawić jakość swojego życia. Zapraszam osoby dorosłe, a także pary i małżeństwa.

W mojej pracy korzystam z różnych podejść terapeutycznych, w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. W kontakcie z klientami wykorzystuję wiedzę i techniki z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, podejścia systemowego oraz Gestalt. Niezależnie od wykorzystywanych technik, uważam, że podstawą skutecznej terapii jest relacja między terapeutą a klientem, zaufanie i poczucie bezpieczeństwa.
Do każdej osoby podchodzę z otwartym umysłem, zrozumieniem i empatią. Uważam, że każdy człowiek jest unikalny, a problem wymaga indywidualnego podejścia. Staram się pomagać klientom w zrozumieniu i rozwiązaniu ich trudności, a także w osiągnięciu celów, które sobie postawili. Wierzę, że moja praca może pomóc ludziom w poprawieniu jakości ich życia i poczucia spełnienia.

Zapraszam do kontaktu link

Marzena Żuk – ZnanyLekarz.pl

Gabinet psychologiczny

Gabinet psychologiczny

Have a question?

Błąd: Brak formularza kontaktowego.