Kinga Karczewska

Kinga Karczewska

Absolwentka Psychologii Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie i studentka studiów podyplomowych z zakresu seksuologii klinicznej w Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Udziela konsultacji i poradnictwa psychologicznego osobom dorosłym.

Od 2017 roku współpracuje z Zintegrowanym Centrum Diagnozy i Terapii, współprowadząc grupy terapeutyczne i udzielając indywidualnych konsultacji psychologicznych. Jako Ratownik Kwalifikowany prowadzi szkolenia dla służb mundurowych oraz osób współpracujących z systemem Państwowego Ratownictwa Medycznego z zagadnień łączących obszary ratownictwa i psychologii.

Dzięki doświadczeniu w zakresie ratownictwa i współpracy ze służbami mundurowymi potrafi doskonale zarządzać sytuacjami kryzysowymi. Wspiera osoby dorosłe w szerokim spektrum problemów, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki stresu, traumy i żałoby a także zagadnień związanych ze zdrowiem seksualnym.

Jest autorką publikacji naukowych na temat zarządzania sytuacjami kryzysowymi. Uczestniczyła w licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu psychologii i psychoterapii, seksuologii oraz ratownictwa drogowego, takich jak:
• Praca psychoterapeutyczna z pacjentem z osobowością borderline (2021)
• Praca terapeutyczna z parą z włączeniem wątków seksualnych (2020)
• Analiza psychologiczna wieloznacznych przypadków śmierci (2017)
• Kwalifikowana Pierwsza Pomoc (2011)
• Instruktor Ratownictwa Drogowego (2008)
• Szkolenie z zakresu medycyny katastrof (2007)
• Legia Akademicka – moduł podstawowy i podoficerski (2020)
W wolnym czasie nurkuje i uprawia strzelectwo sportowe, a także rozwija swoje pasje dotyczące flory i fauny oraz literatury, muzyki i sztuki.

Kinga Karczewska – ZnanyLekarz.pl

Have a question?

Błąd: Brak formularza kontaktowego.