Ewa Roksela

Ewa Roksela

Pracuję w nurcie humanistyczno-egzystencjalnym Gestalt, szkolę się w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Warszawie

Witam Cię, poznajmy się!
Nazywam się Ewa Roksela. Jestem psychologiem, kształcę się w Szkole Psychoterapii w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. W 2022 roku, w ramach szkolenia psychoterapeutycznego otrzymałam również dyplom ukończenia Programu Pomocy Psychologicznej w podejściu Gestalt. Ukończyłam również Szkołę Trenerów w Ośrodku Intra w Warszawie.
Doświadczenie zdobywam w Ośrodku Psychoterapii Łódź MKK Trimed w Łodzi, gdzie prowadzę zajęcia z grupami oraz spotkania indywidualne.
Organizuję warsztaty rozwojowe dla osób dorosłych i młodzieży. Mam bogate doświadczenie zawodowe w pracy z ludźmi, również w środowisku biznesowym.

Wierzę, że wspierająca, pełna szacunku i empatii relacja, jest w stanie pomóc Klientowi otworzyć się, zrozumieć swoją sytuację i pokonać trudności. Dotarcie do swojego potencjału i zrozumienie swoich potrzeb, uruchamia odwagę do działania i pozwala na pełne korzystanie z życia.
W pracy niezwykle ważne jest dla mnie indywidualne podejście do każdej osoby. Problemy mogą wydawać się podobne, każdy z nas ma jednak swoją wyjątkową historię życia, która go ukształtowała i odcisnęła na nim swoiste piętno. Otwartość i zachowanie świeżego spojrzenia, pozwala dostrzec wszystkie niuanse mające wpływ na aktualną sytuację i znaleźć odpowiedni sposób pracy.
Ważne jest dla mnie stworzenie przestrzeni w której poczujesz się bezpiecznie i swobodnie, będziesz mógł/mogła otwarcie wyrażać siebie.

Prywatnie jestem żoną i mamą. Uwielbiam chodzić po górach, jestem miłośniczką dobrego designu i ciekawych spotkań – uważam, że każda osoba ma w sobie coś niezwykłego i wyjątkowego, trzeba to tylko odkryć 🙂

Zapraszam do kontaktu link

Ewa Roksela – ZnanyLekarz.pl

Have a question?

Błąd: Brak formularza kontaktowego.