Joanna Okrasa

Joanna Okrasa

Jestem psycholożką, wspieram psychologicznie i terapeutycznie w oparciu o podejście skoncentrowane na rozwiązaniach. Korzystam też z narzędzi innych nurtów - najważniejsze, by były dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Jestem psycholożką, wspieram psychologicznie i terapeutycznie w oparciu o podejście skoncentrowane na rozwiązaniach. Korzystam też z narzędzi innych nurtów – najważniejsze, by były dopasowane do indywidualnych potrzeb.

W pracy staram się stworzyć przestrzeń uważności, empatii i akceptacji, by pomóc drugiej osobie przyjrzeć się swoim potrzebom w atmosferze zaufania i bezpieczeństwa. Klientom pomagam zobaczyć ich mocne strony, znaleźć najlepsze rozwiązania doświadczanych trudności i wdrożyć je w życie. Interesuje mnie holistyczne podejście do człowieka, biorące pod uwagę nie tylko jego myśli, emocje i zachowania, ale także ciało i duchowość. Bardzo wierzę w możliwości zmiany, na każdym etapie życia.

Jestem członkinią Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, prowadzę też zajęcia grupowe (treningi asertywności, warsztaty profilaktyki stresu, zmiany nawyków).

Pracuję z dorosłymi i z nastolatkami od 14. roku życia (osoby niepełnoletnie na pierwsze spotkanie zapraszam z rodzicami).

Do współpracy zapraszam wszystkie osoby, którym zależy na poprawie jakości życia, zwłaszcza:

– doświadczające stresu
– z trudnościami w relacjach
– chcące zwiększyć pewność siebie
– w okresie trudnych zmian zawodowych lub prywatnych
– w sytuacji okołorozwodowej
– doświadczające przemocy
– z chorobami psychosomatycznymi
– z obniżonym nastrojem
– z wysoką wrażliwością

Jestem żoną i mamą, opiekunką psa i kota, uwielbiam muzykę, taniec i gorzką czekoladę. Odpoczywam czytając książki, ćwicząc jogę i spędzając czas z bliskimi.

Najważniejsze kursy i szkolenia:

Studium Terapii i Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach (kursy podstawowy i zaawansowany) Integri TSR
Szkoła Treningu i Warsztatu Psychologicznego Ośrodek INTRA
Szkoła Coachów Grupa TROP
Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne SWPS
Użyteczność TSR w pracy z nastolatkiem
Zastosowanie TSR w pracy z klientem z objawami depresji

Zapraszam do kontaktu link

Joanna Okrasa – ZnanyLekarz.pl

Have a question?

Błąd: Brak formularza kontaktowego.