Joanna Burakowska

Joanna Burakowska

Absolwentka SWPS oraz wielu kursów. Terapeutka w nurcie Poznawczo Behawioralnych. Pasjonatka zagadnień psychologicznych.

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie (całość studiów w języku angielskim). Następnie uzyskałam tytuł trenera umiejętności społecznych w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Aktualnie jestem w trakcie pełnego 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym w Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej w Warszawie.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Zaburzeń Odżywiania. Odbyłam również staż diagnostyczny CBT w Poradni Zdrowia Psychicznego PsychoMedic w Warszawie.

Prowadziłam treningi grupowe dotyczące samooceny, asertywności oraz inteligencji emocjonalnej. Wierzę, że owe techniki psychoedukacyjne diametralnie zmieniają jakość funkcjonowania, zatem często wykorzystuję je w swoich indywidualnych sesjach.

Pracuję z osobami dorosłymi doświadczającymi różnego rodzaju trudności: życiowych kryzysów, stanów depresyjnych, zaburzeń lękowych, zaburzeń pourazowych, nieradzącymi sobie ze stresem, emocjami, zmagającymi się z różnego rodzaju fobiami, brakiem motywacji, niską samooceną, brakiem satysfakcji z życia, oraz z trudnościami w relacjach międzyludzkich.

Moim zadaniem jest współtowarzyszenie pacjentowi w jego drodze rozwoju i nadanie mu właściwego kierunku. Pozwalam przyjrzeć się sobie, swoim potrzebom oraz trudnościom z innej perspektywy i tym samym poszerzyć wiedzę o samym sobie. Przyglądamy się schematom relacyjnym, ich naturze i czemu nam służą. Identyfikujemy i przekształcamy błędne sposoby myślenia. Wdrażamy nie tylko nowe nawyki, ale i udoskonalamy umiejętności interpersonalne. Wszystko to odbywa się w pełnym wsparciu, zrozumieniu i empatii.

Jako psycholog oferuję pomoc psychologiczną (wsparcie psychologiczne i terapię psychologiczną) zarówno krótkoterminową i długoterminową – w zależności od potrzeb i indywidualnych trudności.

W trosce o dobro pacjentów i jakość swojej pracy, jestem pod stałą superwizją superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Prywatnie żona i mama 2-ki małych dzieci. Pasjonatka kina, gier video, podróży i muzyki rockowej. Entuzjastka technik hipnoterapii.

Zapraszam do kontaktu link
Joanna Burakowska – ZnanyLekarz.pl

Have a question?

Błąd: Brak formularza kontaktowego.