Nasz zespół
Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz prawa na Uniwersytecie Wrocławskim (Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii). Uczestniczka studiów podyplomowych z zakresu seksuologii klinicznej (Uniwersytet Warszawski) i 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie. Właścicielka Pracowni Psychoterapii Hygge.
Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie ukończyłam jednolite studia magisterskie. Obecnie pracuję jako psycholog w II Zespole Leczenia Środowiskowego Szpitala Bielańskiego i obsługuję Punkt Zgłoszeniowo-Koordynacyjny. Pracuję indywidualnie z dorosłymi pacjentami w charakterze krótko i długoterminowym oraz współprowadzę grupę warsztatowo-rozwojową.
Absolwentka psychologii i psychotraumatologii na Uniwersytecie SWPS. Ukończyła podstawowe i zaawansowane szkolenie w zakresie hipnozy klinicznej w krakowskim THTiBH. Praktykuje pracę terapeutyczną w różnych, zmienionych stanach świadomości jak hipnoza i EMDR. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą.
Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS. Obecnie uczestniczy w szkoleniu psychoterapeutycznym w Szkole Psychoterapii CBT-EDU w Warszawie, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Pracuje w podejściu poznawczo-behawioralnym korzystając z technik tzw. trzeciej fali.
Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS i uczestniczka czteroletniego szkolenia z psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jest członkiem nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Prowadzi indywidualną psychoterapię osób dorosłych, w tym seniorów.
Absolwentka logopedii ogólnej i klinicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studiów podyplomowych z zakresu neurologopedii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Pracuje z dziećmi z zaburzeniami neurorozwojowymi, a także z młodzieżą i dorosłymi. W terapii korzysta z metody stosowanej analizy zachowania, alternatywnych wspomagających metod komunikacji (AAC) oraz nowoczesnych metod terapii logopedycznej.