Archive

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyła dwustopniowe Studium Pomocy Psychologicznej dla Par w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie. Obecnie kształci się w 4-letniej szkole psychoterapii integracyjnej we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS, specjalność kliniczna. Ukończyła także Etnolingwistykę, studiowała Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Uczestniczka 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.

Absolwentka psychologii oraz 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w podejściu poznawczo-behawioralnym. Obecnie uczestniczy w szkoleniu w psychoterapii Gestalt.

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS oraz Polityki Społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuje w podejściu terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, korzysta też z technik poznawczo-behawioralnych.

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz prawa na Uniwersytecie Wrocławskim (Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii). Uczestniczka studiów podyplomowych z zakresu seksuologii klinicznej (Uniwersytet Warszawski) i 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie. Właścicielka Pracowni Psychoterapii Hygge.

Have a question?

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]