Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS. Obecnie uczestniczy w szkoleniu psychoterapeutycznym w Szkole Psychoterapii CBT-EDU w Warszawie, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Pracuje w podejściu poznawczo-behawioralnym korzystając z technik tzw. trzeciej fali.
W codziennej pracy wspiera osoby dorosłe, które doświadczyły bądź nadal doświadczają trudności w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu relacji z bliskimi. Pomaga osobom mającym problem z radzeniem sobie z emocjami, walczącym z niskim poczuciem własnej wartości, depresją, obniżonym nastrojem, lękiem. Wspiera ludzi zmagających się ze stratą – w żałobie, po rozstaniu czy poronieniu.
Pomaga wyjść z kryzysu – osobistego, emocjonalnego, zawodowego. Zależy jej na poprawie jakości życia pacjentów, aby zyskali wewnętrzny spokój.
Doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w fundacjach, domach dziecka, poradni psychologicznej i poradni zdrowia psychicznego. W pracy posługuje się podejściem poznawczo-behawioralnym z uwzględnieniem technik tzw. trzeciej fali: terapii akceptacji i zaangażowania (ACT), terapii opartej na współczuciu (CFT) czy terapii opartej na uważności (MBCT). Czerpie także z nurtu egzystencjalnego. Integracja technik terapeutycznych pozwala jej na lepsze dopasowanie sposobu pracy do indywidualnych potrzeb pacjenta.
Nieustannie poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach naukowych. W swojej pracy przestrzega etyki zawodu psychologa, można jej w pełni zaufać. Uważa, że tylko szczera i otwarta relacja oparta na współpracy i empatii pozwala na osiągnięcie wyznaczonego celu – wprowadzeniu zmian, które wyeliminują trudności i pozwolą polepszyć dobrostan pacjenta. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.
Prywatnie jest żoną i mamą. Wolny czas lubi spędzać z najbliższymi lub czytając książki psychologiczne, gdyż psychologia od lat jest jej wielką pasją. Interesuje ją także szeroko pojęty temat rozwoju osobistego.