Joanna Oprawa-Karwat

Joanna Oprawa-Karwat

Pracuje z osobami dorosłymi. Korzysta przede wszystkim z konstruktów analizy transakcyjnej, a także inspiruje się podejściem humanistyczno-doświadczeniowym.

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS, specjalność kliniczna. Ukończyła 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Centrum Analizy Transakcyjnej w Poznaniu.

Na co dzień pracuje jako psycholog w Mokotowskim Centrum Zdrowia Psychicznego, przy Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz prowadzi indywidualne procesy psychoterapeutyczne w ramach praktyki prywatnej. Pracuje z osobami dorosłymi. Korzysta przede wszystkim z konstruktów analizy transakcyjnej, a także inspiruje się podejściem humanistyczno-doświadczeniowym. Empatyczne podążanie za drugim człowiekiem oraz uważność na to, co dzieje się w relacji postrzega jako czynniki mające szczególne znaczenie w procesie terapii. Przestrzega kodeksu etycznego zawodu psychologa, a swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Odbyła własną psychoterapię.

Bierze udział w warsztatach, szkoleniach i konferencjach, dzięki którym ma możliwość zarówno poszerzania swoich kompetencji zawodowych, jak i rozwoju osobistego. Pasjonuje ją psychodrama wg Moreno, a także analiza bioenergetyczna Lowena. Szkoli się w metodzie Otwartego Dialogu, który dąży do deinstytucjonalizacji opieki psychiatrycznej i zapewnienia pacjentom profesjonalnej opieki w środowisku ich życia.

Zapraszam do kontaktu link

Joanna Oprawa-Karwat – ZnanyLekarz.pl

Have a question?

Błąd: Brak formularza kontaktowego.