Aleksandra Przybora

Aleksandra Przybora

Absolwentka psychologii Uniwersytetu SWPS oraz kulturoznawstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Wspiera osoby dorosłe w kryzysach emocjonalnych i rozwojowych. Prowadzi konsultacje, poradnictwo psychologiczne, interwencję kryzysową i psychoedukację.

Pracowała jako terapeutka środowiskowa dla osób z zaburzeniami psychicznymi i jako trenerka w placówkach opiekuńczo-wychowawczych i zakładach karnych w całej Polsce. Była konsultantką ogólnopolskiej linii wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym (numer 116 123), odbyła też staż na oddziale dziennym SZPZLO Praga-Północ.

 

Obecnie pracuje w Środowiskowym Domu Samopomocy na Ursynowie, gdzie pomaga osobom przewlekle chorującym psychicznie. Regularnie publikuje analizy, eseje popularnonaukowe i wywiady z ekspertami w prasie branżowej (miesięcznik „Świat Problemów”).

 

Nieustannie podnosi swoje kompetencje biorąc udział w rozmaitych szkoleniach, m.in. z zakresu myślenia poznawczo-behawioralnego, psychoanalitycznego oraz pracy z osobami z diagnozą schizofrenii. W pracy kieruje się kodeksem etycznym zawodu psychologa i regularnie korzysta z superwizji.

Jak pomagamy uchodźcom z Ukrainy? (Nocna Zmiana/PRK)

Have a question?

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]