Aleksandra Kolasiewicz

Aleksandra Kolasiewicz

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS, specjalność kliniczna. Ukończyła także Etnolingwistykę, studiowała Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Uczestniczka 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz biorąc udział w praktykach w terapii psychodynamicznej. Zajmuje się doradztwem psychologicznym oraz prowadzeniem warsztatów rozwojowych z zakresu motywacji, samooceny oraz pracy na zasobach. Prowadzi także kręgi kobiet w tematyce migracyjnej.

 

Swoją pracę skupia wokół zagadnienia braku motywacji, pracy ze stresem, trudnościami w relacjach interpersonalnych oraz w budowaniu satysfakcjonujących relacji społecznych, czy w końcu perturbacjami wynikającymi z aktualnej sytuacji życiowej (np. zmiana bądź utrata pracy, konfrontacja z odejściem dzieci, podejmowanie bądź zmiana aktywności zawodowej, założenie rodziny), kryzysów rozwojowych oraz nagłych kryzysów życiowych np. żałoby. Nieustannie stawia na podnoszenie swoich kompetencji.

 

Ze szczególną dbałością skupia się na indywidualnych potrzebach, jak też zasobach Klienta. Preferuje wykorzystanie podejścia egzystencjalno-humanistyczne Gestalt, terapii ACT, metody Lowena oraz całokształtu pracy terapeutycznej Irvina D.Yaloma. Wszystkie z nich w centrum zainteresowań upatrują szacunek, zaangażowanie, empatię, akceptację oraz otwartość, które stanowią również osobisty fundament jej relacji z klientem.

 

Prywatnie interesuje się improwizacją komediową, muzyką i kulturą Bliskiego Wschodu oraz długimi wyprawami przez Kotlinę Kłodzką, do której udaje się rokrocznie od wielu lat. Angażuje się także społecznie.

maj 2022
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Have a question?

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]